مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
اولین نگاه به اسپین‌آف جان ویک: حضور کیانو ریوز تأیید شد!

اولین نگاه به اسپین‌آف جان ویک: حضور کیانو ریوز تأیید شد!

عاشق صحنه‌های اکشن هستید؟ عاشق رقص باله هستید؟ پس “بالرین” رو نباید از دست بدید! اولین تریلر این اسپین‌آف از مجموعه جان ویک، در سینماکان به نمایش دراومد و خب، خبرهای داغ زیادی برای طرفدارا داره!

تو تریلر “بالرین” میشه شاهد صحنه‌هایی از شعله‌افکن، فنون رزمی، آنجلیکا هاستون دوست‌داشتنی، یه نقش‌آفرینی کوتاه از کیانو ریوز و البته رقص باله بود. خلاصه که این فیلم همه چی داره!

تو فیلم، آنجلیکا هاستون نقش یه شخصیت بانفوذ رو داره که به شخصیت قاتل انا د آرماس که تو دنیای باله و بیرون از اون به یک اندازه مرگباره، میگه: “دوران کودکیت ازت گرفته شد.”

این فیلم به کارگردانی لن ویزمن و تهیه‌کنندگی چاد استالسکی، که هر دو از عوامل اصلی ساخت مجموعه جان ویک هستن، قراره یه پله بالاتر از مجموعه اصلی بره. “بالرین” با حفظ شخصیت‌های محبوب جان ویک مثل شارون (با بازی مرحوم لانس ردیک) در هتل کانتیننتال و وینستون (با بازی ایان مک‌شین)، یه داستان و فضای جدید رو به ما نشون میده.

حتی خود جان ویک هم تو فیلم حضور داره تا به بالرین (لقب شخصیت انا د آرماس) توصیه‌های آروم‌بخش و راهنمایی کنه. آخه دیگه جان ویک بعد از اون غلت‌زدن‌های معروف تو جان ویک ۴، میدونه استرس یعنی چی!

این اسپین‌آف صحنه‌های اکشن جدیدی رو برامون به ارمغان میاره؛ از شکستن شیشه‌های فراوون تا کشتن آدم‌ها با چاقو به شیوه‌ای که تا حالا ندیدید! همه اینا هم در کنار صحنه‌های دیدنی تو قطار که یادآور فیلم کلاسیک “دکتر ژیواگو” هستن، قراره حسابی هیجان‌زده‌مون کنه.

آدام فوگلسون، رئیس بخش فیلم‌های سینمایی لاینزگیت، تأکید کرد که این اولین تریلر واقعی فیلمه، چرا که تو دو سال گذشته تصاویر جعلی زیادی از فیلم منتشر شده بود.

“بالرین” قراره برای اکران در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۲۵ آماده بشه. پس تاریخ رو تو تقویم‌تون علامت بزنید و خودتون رو برای یه اکشن متفاوت و هیجان‌انگیز با یه بالرین مرگبار آماده کنید!

ثبت‌دیدگاه