مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
باربارِلا با بازی سیدنی سوینی داره برمی‌گرده!

باربارِلا با بازی سیدنی سوینی داره برمی‌گرده!

خبر اینکه قراره یه فیلم جدید از باربارِلا (Barbarella) ساخته بشه و به نظر می‌رسه قراره ترکیبی فوق‌العاده از کارگردان، نویسنده و بازیگر داشته باشه. اگه طرفدار فیلم‌های علمی-تخیلی باحال و شخصیت‌های زن قوی هستید، پس این خبر رو از دست ندین!

طبق گزارش‌های اختصاصی Deadline، سونی بعد از موفقیت فیلم «هر کسی جز تو» (Anyone But You) با بازی سیدنی سوینی، بیکار ننشسته و داره دنبال ساخت یه فیلم دیگه با حضور این بازیگر محبوب می‌ره. قراره جین گلدمن و هانی راس فیلمنامه‌ی این فیلم جدید از باربارِلا رو بنویسن و کارگردانی‌ش هم به احتمال زیاد برعهده‌ی ادگار رایت باشه.

البته فعلاً معلوم نیست فیلمبرداری کی شروع می‌شه، چون هم سوینی حسابی سرش شلوغه و هم رایت داره رو ساخت نسخه‌ی جدید فیلم «فرار به سوی آینده» با بازی گلن پاول تمرکز می‌کنه. ولی اینکه سونی سراغ این تیم خفن رفته نشون می‌ده که چقدر براشون مهمه این فیلم درست و حسابی ساخته بشه.

گلدمن سابقه‌ی درخشانی توی ساختن فیلم‌های علمی-تخیلی موفق داره. ایشون توی راه‌اندازی دوباره سری فیلم‌های “مردان ایکس” با بازی جیمز مک‌آووی و مایکل فاسبندر و همچنین فیلم “کینگزمن: سرویس مخفی” ساخته‌ی متیو وان نقش مهمی داشته.

از طرف دیگه، رایت هم مدت‌هاست که دنبال کارگردانی این فیلمه. اون بعد از اعلام اولیه‌ی ساخت فیلم با سوینی دیدار کرده و حالا هر دو دارن روی پروژه‌ی باربارِلا باهم همکاری می‌کنن. با توجه به سابقه‌ی همکاری موفق سونی و رایت و همچنین علاقه‌ی رایت به ساخت فیلم‌های سرگرم‌کننده با جلوه‌های ویژه، به نظر می‌رسه که این همکاری می‌تونه یه فیلم باربارِلا فوق‌العاده بسازه.

هنوز اطلاعات زیادی راجع‌به داستان این فیلم جدید در دست نیست، ولی فیلم اصلی که سال 1968 ساخته شد، درباره‌ی یه فضانورد زن از قرن 41ام به اسم باربارِلاست که می‌خواد دانشمند شروری به اسم دوراند رو پیدا کنه و جلوی اشعه‌ی “پوزیترونیک ری” که می‌تونه شر رو دوباره به کهکشان برگردونه، رو بگیره.

فیلم اصلی با اینکه فروش خیلی زیادی نداشت، اما بعدها به یه فیلم کالت تبدیل شد و در نهایت، در سال 2020 وارثانِ ژان کلود فوره (خالق باربارِلا) اعلام کردن که قراره یه فیلم جدید از این مجموعه ساخته بشه.

حالا باید منتظر بمونیم و ببینیم که این تیم خفن چه جادویی برای باربارِلا قراره رقم بزنه. به نظر شما این فیلم می‌تونه به اندازه‌ی فیلم اصلی و یا حتی بیشتر، طرفدار پیدا کنه؟

ثبت‌دیدگاه