مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
بازگشت احتمالی سم ریمی و توبی مگوایر به دنیای مرد عنکبوتی

بازگشت احتمالی سم ریمی و توبی مگوایر به دنیای مرد عنکبوتی

در حالی که فعلاً خبری رسمی از کارگردانی پروژه جدید مارول توسط سم ریمی نیست، این کارگردان مشهور علاقه‌ی خودش رو برای ساخت فیلمی در آینده نشون داده. جالب‌تر اینکه، سم ریمی گفته اگه قرار باشه قسمت چهارم مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر ساخته بشه، تمرکز اصلی روی «رشد شخصی» پیتر پارکر خواهد بود.

با چرخیدن شایعات آنلاین در مورد بازگشت کارگردان به استودیو مارول، به خصوص قسمت چهارم احتمالی از مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر، ریمی به The Wrap گفت: «فعلاً برنامه‌ای ندارم. اما عاشق این کار می‌شم!»

آیا فیلم چهارم مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر ساخته میشه؟

در مورد خط داستانی مرد عنکبوتی ۴، ریمی فاش کرد که واقعا بهش فکر نکرده، اما دوست داره در مورد آینده‌ی پیتر پارکر و دشمنی که نقش مهمی در رشد این ابرقهرمان داره، صحبت کنه.

رامی گفت: «بهش فکر نکردم چون لازمه بدونم شخصیت قراره چی یاد بگیره. باید با توبی و نویسنده‌ها صحبت کنم و واقعا بفهمم که رشد شخصی اون برای این قسمت چی خواهد بود.»

او اضافه کرد: «فکر می‌کنم اگه قرار باشه قسمت چهارم مرد عنکبوتی رو بسازیم، احتمالا باید سفری رو که توبی مگوایر و شخصیتش توش قراره باشن و موانعی که برای رسیدن به این رشد شخصی باید از سر راه بردارن رو مشخص کنیم. امیدوارم دشمنی که انتخاب میشه، نماد همون مانع باشه.»

علاوه بر سه قسمت اول مرد عنکبوتی (با بازی کریستن دانست در نقش مری جین واتسون و جیمز فرانکو در نقش هری آزبورن)، ریمی در سال ۲۰۲۲ با فیلم «دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی» (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) هم به دنیای سینمایی مارول برگشت.

بعد از اینکه ریمی تصمیم به کنار گذاشتن مرد عنکبوتی ۴ گرفت، سونی در سال ۲۰۱۲ فیلم «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» (The Amazing Spider-Man) با بازی اندرو گارفیلد رو به جلو برد. سپس در سال ۲۰۱۶، تام هالند در فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) نقش مرد عنکبوتی رو بر عهده گرفت.

بازگشت احتمالی سم ریمی به کارگردانی فیلم مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر، خبر هیجان‌انگیزی برای طرفدارای قدیمی این مجموعه فیلم‌هاست. فیلم‌های ریمی با لحن خاص و کارگردانی جذاب‌شون، تونستن جایگاه ویژه‌ای بین طرفداران پیدا کنن.

اینکه داستان قسمت چهارم قراره روی رشد شخصی پیتر پارکر تمرکز کنه، می‌تونه باعث بشه با فیلمی عمیق‌تر و پخته‌تر از قسمت‌های قبلی روبرو باشیم. همچنین، انتخاب دشمنی که نماد این مانع باشه، می‌تونه باعث بشه فیلمی با لایه‌های داستانی بیشتر ببینیم.

در کل، با اینکه هنوز معلوم نیست که آیا قسمت چهارم مرد عنکبوتی با کارگردانی سم ریمی و بازی توبی مگوایر ساخته میشه یا نه، اما همین صحبت‌ها باعث میشه که طرفداران این مجموعه هیجان‌زده باشن و منتظر خبرهای بعدی بمونن.

ثبت‌دیدگاه