مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
تارانتینو قید “منتقد فیلم” رو زد!

تارانتینو قید “منتقد فیلم” رو زد!

خب عاشقان فیلم‌های تارانتینو، به نظر میاد کارگردان نابغه هالیوود دوباره غافلگیرمون کرده! طبق گزارش Deadline، تارانتینو قید ساختن “منتقد فیلم” رو به عنوان آخرین اثر سینمایی‌ش زده و به سراغ پروژه‌ی جدیدی رفته.

هنوز دلیل اصلی این تغییر مسیر مشخص نیست، هرچند گزارش‌ها حاکی از اینه که فیلمنامه دوباره نوشته شده بوده اما “به نظر می‌رسه تارانتینو به این نتیجه رسیده که ‘منتقد فیلم’ فیلم آخرش نیست.”

این فیلم قرار بود با بازی برد پیت ساخته بشه و ظاهرا دنباله یا پیش درآمدی بر “روزی روزگاری در هالیوود” (Once Upon a Time in Hollywood) محسوب می‌شد. این سومین همکاری مشترک تارانتینو و پیت بعد از “روزی روزگاری در هالیوود” و “حرامزاده‌های لعنتی” (Inglourious Basterds) به حساب می‌اومد. حتی شایعاتی هم در مورد حضور افتخاری تام کروز در این فیلم به گوش می‌رسید.


“منتقد فیلم” قرار بود درباره چی باشه؟

سونی پیکچرز به عنوان پخش‌کننده‌ی احتمالی “منتقد فیلم” در نظر گرفته شده بود و استیسی شر هم قرار بود تهیه‌کنندگی این اثر رو برعهده داشته باشه. جزئیات زیادی از داستان فیلم فاش نشده بود، اما گفته می‌شد که در دهه‌ی ۷۰ میلادی و در کالیفرنیا جریان داره و “براساس زندگی یه آدم واقعیه که هیچ‌وقت مشهور نشد و برای یه مجله‌ی فیلم‌ نقد می‌نوشت.”

کوئنتین تارانتینو کارگردان فیلم‌های تحسین‌شده و ماندگاری مثل “داستان عامه‌پسند” (Pulp Fiction) محصول ۱۹۹۴ و “جنگوی زنجیر گسسته” (Django Unchained) محصول ۲۰۱۲ هستش. او به خاطر همکاری‌های متعددش با بازیگرانی مثل لئوناردو دی‌کاپریو، ساموئل ال جکسون، تیم راث و زویی بل شناخته میشه.

حالا با این تغییر مسیر، باید منتظر بمونیم و ببینیم تارانتینو چه پروژه‌ی جدیدی رو برای طرفدارانش تدارک دیده. شاید فیلم بعدیش یه اثر کاملا اورجینال باشه، شاید هم سراغ ساخت دنباله‌ای برای یکی از فیلم‌های محبوب قبلیش بره. به هر حال، با توجه به سابقه‌ی درخشان تارانتینو، می‌شه مطمئن بود که پروژه‌ی جدیدش هم اثری قابل توجه و هیجان‌انگیز خواهد بود.

ثبت‌دیدگاه