مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

جان سینا لخت شد؟! سوءتفاهم بزرگ اسکار ۲۰۲۴ + توضیح ماجرا!

جان سینا لخت شد؟! سوءتفاهم بزرگ اسکار ۲۰۲۴ + توضیح ماجرا!

دوره نود و ششم اسکار لحظات عجیب و غریبی داشت، ولی هیچکدوم به اندازه “برهنه شدن” جان سینا جنجال به پا نکرد! خب، حالا یه نفس عمیق بکشید چون قراره قضیه رو براتون توضیح بدیم.

جیمی کیمل یه بار دیگه مجری اسکار شد و برای اینکه برنامه‌ای سرگرم‌کننده برای سلبریتی‌های حاضر و البته ما تماشاچی‌های خونگی داشته باشه، از حضور چهره‌های مشهور توی بخش‌های ویژه استفاده کرد. یکی از این بخش‌ها هم به جان سینا، کشتی‌گیر سابق و حالا بازیگر محبوب، رسید. قرار بود سینا نامزدهای بهترین طراحی لباس رو معرفی کنه. اما به جای معرفی معمولی، سینا یهو با یه وضعیتی روی صحنه ظاهر شد که انگار هیچی تنش نیست!

نه بابا! نگران نباشید! عکسای پشت صحنه که بعداً منتشر شدن، راز این شوخی عجیب و غریب رو برملا کردن. معلوم شد سینا یه لباس زیرِ مخصوص به تن داشته که رنگش عین پوست بدنش بوده و برای همین توی نگاه اول به نظر می‌رسیده که لخته!

photo 2024 03 11 19 25 09 829x1024 - جان سینا لخت شد؟! سوءتفاهم بزرگ اسکار ۲۰۲۴ + توضیح ماجرا!

حقیقتش هنوز معلوم نیست که هدف اصلی سینا از این کار چی بوده، ولی چندتا احتمال وجود داره:

جلب توجه: خب، با این کار همه رو شوکه کرد و بی‌شک یکی از پربحث‌ترین بخش‌های اسکار شد.

شوخی باحال: شاید هم سینا فقط می‌خواسته یه شوخی بامزه و خاص داشته باشه و حسابی توی یادها بمونه.

اشاره به تاریخ اسکار: یه تئوری دیگه هم اینه که سینا با این کار می‌خواسته به یه اتفاق عجیب و غریب که توی اسکار ۵۰ سال پیش افتاده، ادای احترام کنه.

سال ۱۹۷۴، توی چهل و ششمین دوره اسکار که مجری‌هایی مثل برت رینولدز، دایانا راس، جان هیوستون و دیوید نیون داشت، یه عکاس آمریکایی به اسم رابرت اوپل، با یه نقشه عجیب و غریب تونست از دست مأمورهای امنیتی رد بشه و بره روی صحنه! اون موقع که دیوید نیون داشت الیزابت تیلور رو معرفی می‌کرد، یهو اوپل لخت مادرزاد از اون ور صحنه رد شد و یه علامت صلح هم نشون داد!

هیچکس نفهمید چطور تونسته وارد مراسم بشه، ولی بعضی‌ها می‌گن که یه جور تبلیغ برای خودش و جلب توجه به اون دوره اسکار بوده. هر چی که بوده، این حرکت باعث شد اوپل برای یه مدت کوتاه حسابی معروف بشه.

خب، حالا می‌فهمیم که سینا با “برهنه شدن” خودش، هم ادای احترامی به اون اتفاق تاریخی کرده، هم به اهمیت طراحی لباس توی فیلم‌ها با این کار یه اشاره ظریف کرده. هر چی که باشه، این شوخی عجیب و غریب جان سینا، یکی از داغ‌ترین سوژه‌های اسکار امسال شد و تا مدت‌ها در موردش حرف خواهیم زد.

ثبت‌دیدگاه

دیدگاه‌ها

yaraman

21 اسفند 1402 18:07:11

جالب بود. نمی دونستم 50 سال پیش چنین اتفاقی هم افتاده :))