مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
جف بریجز و دیو باتیستا در اقتباسی تازه از Beowulf

جف بریجز و دیو باتیستا در اقتباسی تازه از Beowulf

کمپانی Jim Henson، که با عروسک‌های بامزه‌ی «ماپت‌ها» (Muppets) شناخته میشه، قراره با یه اقتباس جدید از داستان کلاسیک «Beowulf» برگرده. اما این‌دفعه قرار نیست قهرمان داستان، Beowulf، نقش اصلی رو داشته باشه، بلکه قراره ماجرا رو از دید هیولای وحشتناک داستان، یعنی «Grendel» دنبال کنیم.

طبق گزارش‌های هالیوود ریپورتر، جف بریجز، بازیگر باسابقه و کارکشته‌ی هالیوود، قراره نقش Grendel رو بازی کنه. در طرف مقابل، دیو باتیستا، کشتی‌گیر حرفه‌ای سابق و ستاره‌ی فیلم‌های « نگهبانان کهکشان » (Guardians of the Galaxy)، نقش Beowulf رو برعهده داره.

اینکه داستان از دید Grendel روایت بشه، یه ایده‌ی بسیار جالب و تازه به نظر می‌رسه. احتمالاً قرار نیست با یه موجود عصبانی و خشمگین طرف باشیم، بلکه با موجودی روبرو هستیم که دلایل و انگیزه‌های خاص خودش رو داره.

برای اینکه Grendel رو به موجودی باورپذیر تبدیل کنن، کمپانی Jim Henson’s Creature Shop که سابقه‌ی درخشانی در ساخت عروسک‌های حرفه‌ای و موجودات باورپذیر داره، قراره طراحی و ساخت این شخصیت رو برعهده بگیره. کارگردانی این فیلم هم به عهده‌ی رابرت دی. کریکزوفسکی هستش که فیلمنامه‌ی اون رو هم خودش نوشته.

اما تیم بازیگری Grendel فراتر از بریجز و باتیستا می‌ره. برایان کرانستون (بازیگر سریال Breaking Bad) قراره در نقش شاه Hrothgar، سم الیوت (بازیگر فیلم A Star Is Born) در نقش اژدها، تومازین مک‌کنزی (بازیگر فیلم Last Night in Soho) در نقش ملکه Wealhtheow و ایدن ترنر (بازیگر فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies) در نقش Unferth، به ایفای نقش بپردازن.

این فیلم، همونطور که از هالیوود ریپورتر نقل شد، «داستان هیولای افسانه‌ای در قلب شعر حماسی Beowulf رو روایت می‌کنه که برای تعریف کردن بخش خودش از این ماجرای جذاب، قدم به جلو می‌گذاره.»

علاوه بر کارگردانی و نویسندگی، کریکزوفسکی به همراه برایان هنسن و وینس رایسا از کمپانی Jim Henson، جی گلیزر، دنیس براردی و جان دی. واگنر، تهیه‌کنندگان این فیلم هستن. جف بریجز، جان سایلس، تامارا بیرکمو و جو جنکس از Ashland Hill Media Finance هم به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در این پروژه حضور دارن.

کریکزوفسکی در مورد این فیلم گفته: « Grendel نماینده‌ی تمام چیزهایی هستش که من در مورد سینما دوست دارم. شاهکار عجیب و غریب جان گاردنر، به طرز هوشمندانه‌ای به ما نشون می‌ده که انسان بودن از دریچه‌ی وحشیانه‌ی یک هیولا به چه معناست. افتخاریه که با چنین گروه فوق‌العاده‌ای از قصه‌گوها کار می‌کنم که همگی به دنبال آوردن تجربه‌ای شگفت‌انگیز و غیرمنتظره برای مخاطبان هستن.»

هنوز تاریخی برای اکران Grendel اعلام نشده، اما با توجه به حضور بازیگران مطرح و کاربلد و همچنین کمپانی Jim Henson که سابقه‌ی درخشانی در حوزه‌ی موجودات افسانه‌ای داره، می‌شه انتظار یه فیلم هیجان‌انگیز و پرطرفدار رو داشت. پس منتظر خبرهای بعدی در مورد این فیلم و تاریخ اکرانش باشید.

ثبت‌دیدگاه