مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

جنگ داخلی در خاندان اژدها! چرا فصل دوم تریلرهای جداگانه داره؟

جنگ داخلی در خاندان اژدها! چرا فصل دوم تریلرهای جداگانه داره؟

خب طرفدارای وستروس، آماده باشید که با فصل دوم «خاندان اژدها» به دل یه جنگ خونین خانوادگی بریم! شبکه HBO به تازگی دو تریلر جداگانه برای فصل دوم منتشر کرده که حسابی همه رو تو کف نگه داشته. ولی چرا باید دو تریلر جدا باشه؟ الان براتون همه چی رو توضیح میدیم.

دو تریلر داغ برای فصل دوم «خاندان اژدها» منتشر شد که هر کدوم طرفدارای یه گروه خاص رو نشونه گرفته. یه تریلر برای «تیم سبز» و یکی برای «تیم سیاه».

این سریال که پیش درآمدی بر شاهکار «بازی تاج و تخت» به حساب میاد، حسابی بین منتقدا جای خودش رو باز کرد و حالا فصل دومش با ۸ قسمت قراره تو سال ۲۰۲۴ حسابی سر و صدا به پا کنه. پخش این فصل هیجان‌انگیز از شبکه HBO از 27 خرداد شروع میشه.

کانال یوتیوب شبکه Max این دو تریلر رو با عنوان‌های «تریلر رسمی سبز» و «تریلر رسمی سیاه» منتشر کرده. هر کدوم از این تریلرها بر روی یکی از جناح‌های خاندان تارگرین تمرکز داره. این یه حرکت بازاریابی فوق‌العاده باحاله که باعث میشه هیجان طرفدارا چند برابر بشه. با این کار، HBO بهمون القا میکنه که هیچ کدوم از این دو گروه کاملا خوب یا کاملا بد نیستن و به این شکل، مخاطب رو تشویق می‌کنه که خودش رو طرفدار یکی از گروه‌ها بدونه.

حالا بریم ببینیم توی هر کدوم از این تریلرها چه خبره:

🟢 «تریلر رسمی سبز»:

این تریلر با عنوان ملکه الیسنت (با بازی اولیویا کوک) شروع میشه که با لحنی مصمم میگه: «چند هفته پیش، شوهرم زنده بود و قلمرو در آرامش بود.» تریلر سبز روی این موضوع تأکید می‌کنه که تاج و تخت به حق به پسر الیسنت، یعنی ایگان (با بازی تام گلین-کارنی) تعلق داره و رینیرا (با بازی اما دآرسی) داره غاصب‌گری می‌کنه.

⚫️ «تریلر رسمی سیاه»:

این تریلر با صدای رعب‌آور اژدهای رینیرا، سیراکس، شروع میشه و نشون میده که رینیرا برای گرفتن حق خودش که همون تاج و تخت باشه، مصمم‌تر از همیشه است. در ادامه، تریلر سیاه قدرت و عزم رینیرا و پسرانش رو به رخ می‌کشه و اون‌ها رو به عنوان ناجیان واقعی معرفی می‌کنه.

این دو تریلر با اینکه داستان کلی رو نشون میدن، ولی هر کدوم روی احساسات و انگیزه‌های یه گروه خاص تمرکز می‌کنه. این حرکت باعث میشه که طرفدارا بیشتر تو دنیای وستروس غرق بشن و با شور و حرارت بیشتری منتظر پخش فصل دوم باشن.

حالا شما جزو کدوم تیم هستین؟ تیم سبز رو با ادعای به حق بودنشون ترجیح میدید یا اینکه طرفدار قدرت و اژدهای تیم سیاه هستید؟

ثبت‌دیدگاه