مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

جودی فاستر به فصل ۵ “کارآگاه حقیقی” برمی‌گرده؟

جودی فاستر به فصل ۵ “کارآگاه حقیقی” برمی‌گرده؟

خب، طرفدارای “کارآگاه حقیقی” (True Detective) یه مدتیه که حسابی درگیرن! بعد از اینکه تأیید شد فصل ۵ این سریال محبوب رو ایسا لوپز، کارگردان فصل ۴، می‌سازه، همه منتظر بودن ببینن جودی فاستر، هنرپیشه باحال و درجه یک، دوباره نقش خودش رو بازی می‌کنه یا نه.

فاستر توی فصل ۴ که اسمش “شب‌های قطبی” (Night Country) بود، نقش لیز دنورز، رئیس پلیس شهر انیسِ آلاسکا رو بازی کرد که داشت دنبال ناپدید شدن هشت تا دانشمند می‌گشت. این فصل حسابی دو قطبی بود؛ منتقدا عاشقش شدن ولی خب، خیلی از تماشاچیا هم نظرشون منفی بود.

حالا بریم سر اصل مطلب! فاستر با مجله‌ی Variety مصاحبه کرده و خیلی رک و پوست‌کنده گفته که با اینکه لوپز برمی‌گرده، ولی اون توی فصل ۵ “کارآگاه حقیقی” بازی نمی‌کنه. فاستر با یه جمله‌ی کوتاه و قاطع گفت: “نه، این یه مجموعه‌ی آنتولوژی‌ئه (مجموعه داستان‌های جدا از هم با یه تم مشترک) و هر فصل یه داستان مجزاست.”

این حرف فاستر تأیید می‌کنه که سریال نمی‌خواد فرمول همیشگی‌شو کنار بذاره و لیز رو برای پرونده‌ی بعدی برگردونه. همون‌طور که توی فصل‌های قبلی هم دیدیم، هیچ‌کدوم از شخصیت‌ها برای فصل‌های بعد بر نمی‌گردن.

با اینکه فاستر بر نمی‌گرده، این تصمیم به نفع سریال بوده. “کارآگاه حقیقی” همیشه با داستان‌های جدا از هم و با فاصله‌ی زمانی زیاد شناخته شده. درسته که چندتا اشاره به فصل ۱ توی فصل ۴ دیدیم، اما خب، میشه گفت هر فصل از “کارآگاه حقیقی” یه داستان و دنیای جدید با یه گروه شخصیت‌ تازه‌ست.

اینکه هر فصل داستان جدا داشته باشه، به هویت سریال وفادار می‌مونه و به گروه بازیگرای جدیدی تو هر فصل فرصت درخشیدن می‌ده.

اما خب، اشاره‌های فصل ۴ به فصل ۱ یه در رو باز کرده؛ درِ ارتباط بیشتر بین داستان‌های گفته‌شده تو سریال. شاید فاستر تو فصل‌های آینده برنگرده، اما این به این معنی نیست که تحقیقات لیز تو فصل‌های دیگه نادیده گرفته بشه. “شب‌های قطبی” درِ یه مجموعه‌ی آنتولوژی‌ به هم مرتبط‌تر رو باز کرده، چیزی که لوپز می‌تونه تو فصل ۵ بیشتر روی اون کار کنه.

ثبت‌دیدگاه