مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

خبر عالی برای طرفدارای پیکی بلایندرز: خیالتون راحت باشه، اون برمی‌گرده!

خبر عالی برای طرفدارای پیکی بلایندرز: خیالتون راحت باشه، اون برمی‌گرده!

بالاخره انتظارها به سر رسید. استیون نایت، خالق و نویسنده سریال پیکی بلایندرز، تأیید کرد که کیلیان مورفی در نقش تامی شلبی برای فیلم سینمایی این سریال محبوب، بازخواهد گشت.

احتمالاً همه میدونین که مورفی، برنده جایزه اسکار، نقش رهبر گانگسترهای بیرمنگهام، تامی شلبی، رو در این سریال جنایی تاریخی بی‌نظیر شبکه بی‌بی‌سی بازی می‌کرد. سریالی که با شش فصل و 36 قسمت، بین سال‌های 2013 تا 2022 طرفدارای زیادی رو به خودش جذب کرد. داستان سریال، ماجرای خانواده شلبی و گروه گانگستری‌شون، یعنی همون پیکی بلایندرز، رو از سال 1919 تا دوران ممنوعیت الکل (حدود 1933) دنبال می‌کنه. تو این مدت، تامی به دنبال فرصت‌هایی برای دور شدن از زندگی خلاف‌کاری و حتی ورود به دنیای سیاست بوده.

حالا بعد از کلی شایعه و انتظار، ساخت فیلم سینمایی پیکی بلایندرز رسماً تایید شده، اما سوال این بود که آیا مورفی هم برمیگرده یا نه.

استیون نایت در مصاحبه‌ای با Birmingham World خیال همه رو راحت کرد و گفت که ستاره فیلم 28 روز بعد (28 Days Later) قطعاً تو فیلم حضور داره. او حتی تاریخ شروع فیلم‌برداری رو هم اعلام کرد: «قطعا برمی‌گرده. فیلم‌برداری رو هم از سپتامبر تو منطقه دیگبت شروع می‌کنیم. … واقعا فوق‌العاده‌ست، یه انسان بی‌نظیر که تو زمان فیلم‌برداری همه رو هدایت می‌کنه و خیلی سرراست و باثباته. هرچیزی که به دست میاره، حقشه.»

image 2024 03 22 12 35 17 - خبر عالی برای طرفدارای پیکی بلایندرز: خیالتون راحت باشه، اون برمی‌گرده!

هنوز اسامی بقیه بازیگران فیلم پیکی بلایندرز تایید نشده.

تو فصل ششم سریال، تامی شلبی با یه انتخاب سخت مواجه شد: انتقام گرفتن از دشمنانش، یا شروع یه زندگی جدید با این باور که همه فکر می‌کنن مرده.

از نظر داستانی، نایت قبلاً گفته بود که فیلم تو دوران جنگ جهانی دوم جریان داره و به زندگی شخصیت‌ها تو این دوران پر‌التهاب می‌پردازه. همونطور که گفتیم، فصل ششم با یه پایان مبهم درباره سرنوشت تامی به پایان رسید. فیلم احتمالاً به این موضوع و همچنین تبعید فین شلبی توسط برادرزاده‌اش دوک، بعد از خیانت او، می‌پردازه.

با اینکه حضور مورفی در نقش تامی قطعی شده، اما هنوز مشخص نیست که نقشش تو فیلم چقدر پررنگه. حتی ممکنه نقش کوتاهی داشته باشه و تمرکز فیلم روی شخصیت‌های دیگه‌ای باشه که تو فصل ششم معرفی شدن یا اهمیت بیشتری پیدا کردن. لیست رسمی بازیگران هنوز منتشر نشده، اما به نظر می‌رسه که بیشتر بازیگران اصلی به جز هلن مک‌روری که متأسفانه قبل از فصل ششم فوت کرد، برمی‌گردن.

هرچند به جز مورفی اسم هیچ بازیگری تأیید نشده، اما به نظر میاد که اکثر شخصیت‌های کلیدی تو این پروژه حضور داشته باشن. هنوز تاریخ اکران فیلم هم مشخص نیست، ولی استیون نایت الان داره سریال جدید خودش به اسم This Town رو تبلیغ می‌کنه که قراره اواخر مارس اکران بشه، پس شاید تو اون زمان اطلاعات بیشتری هم از فیلم پیکی بلایندرز منتشر بشه.

با این حال، حضور مورفی یه شروع امیدوارکننده برای فیلم پیکی بلایندرزه و اگه روند فیلم‌برداری طبق برنامه پیش بره، احتمالا بتونیم این فیلم رو اواخر سال 2025 یا 2026 ببینیم.

ثبت‌دیدگاه