مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
خدای تندر پشیمان شد؟ اعترافات کریس همسورث درباره ثور

خدای تندر پشیمان شد؟ اعترافات کریس همسورث درباره ثور

کریس همسورث، بازیگر نقش ثور (Thor) در دنیای سینمایی مارول، در مصاحبه جدیدی با مجله‌ی ونیتی فر، از پشیمانی‌ها و تجدید نظرهایی درباره بازی‌اش در نقش ثور، مخصوصاً در فیلم «ثور: عشق و تندر» (Thor: Love and Thunder) صحبت کرده.

همسورث با اشاره به بداهه‌پردازی‌های زیاد و فضای کمدی افراطی فیلم «عشق و تندر» میگه: «تو اون فضا گم شدم و خودم رو مسخره کردم. نتونستم نقش رو به درستی ایفا کنم.»

اینطور که به نظر می‌رسه، همسورث از بازی در نقش ثور که در طول هشت فیلم بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۲ برعهده داشت، احساس سرخوردگی و نارضایتی داره.

همسورث به ونیتی فر گفته: «گاهی اوقات احساس می‌کردم فقط یه نگهبان برای بقیه‌ی انتقام‌جویان هستم. دیالوگ‌های بقیه رو می‌خوندم و با خودم می‌گفتم، اونا کارهای خیلی باحال‌تری انجام می‌دن. خیلی بیشتر از من بهشون خوش می‌گذره.»

او در ادامه گفت: «نقش من چی بود؟ همه چی در مورد این بود که کلاه گیس رو بذار، عضله‌هات رو نشون بده، لباس تورت رو بپوش، نور رو هم درست تنظیم کن. آره، من بخشی از یه پروژه‌ی عظیمم ولی احتمالاً به راحتی میشه منو جایگزین کرد.»

با این حال، به نظر می‌رسه رابرت داونی جونیور، هم‌بازی همسورث در دنیای سینمایی مارول، با حرف‌های او موافق نیست. داونی جونیور در همون مصاحبه با ونیتی فر می‌گه: «اول از همه، شخصیت ثور برای اقتباس خیلی چالش‌برانگیز بود – محدودیت‌های زیادی داشت. اما همسورث و کنت برانا (کارگردان اولین فیلم ثور) راهی پیدا کردن که از این محدودیت‌ها فراتر برن و اون رو به یه شخصیت قابل درک ولی با ابهت خداگونه تبدیل کنن. به نظر من، همسورث پیچیده‌ترین روان رو توی کل گروه انتقام‌جوها داره. هم باحاله، هم باوقاره، ولی در عین حال خیلی هم کنترل‌شده، آتشین و مهربونه.»

نقش بعدی همسورث در فیلم «فیوریوسا: حماسه مد مکس» (Furiosa: A Mad Max Saga) خواهد بود که پیش‌درآمدی بر فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» (Mad Max: Fury Road) در سال ۲۰۱۵ به شمار می‌ره. همسورث می‌گه که بعد از فیلم اکشن و پرفشار «استخراج ۲» (Extraction 2) برای نتفلیکس، بازی در این فیلم براش یه تغییر مسیر خوشایند بوده.

اون گفت: «به محض اینکه برای تمرین‌های فیوریوسا رفتم، همه چیز تغییر کرد. دوباره انرژی گرفتم. عذاب کشیدن بدون هدف وحشتناکه، اما عذاب کشیدن با هدف می‌تونه تجدیدکننده و پرکننده انرژی باشه. از خودم خسته شده بودم و حالا باید خودم رو توی یه شخصیت جدید گم می‌کردم.»

همسورث با اشاره به نقش بعدی خودش بعد از فیوریوسا به این نشریه گفته که فکر می‌کنه «بعد از فیلم «عشق و تندر»، به مخاطبان یه ثور دیگه بدهکاره.»

اون در ادامه گفت: «یه بخش از مغزم بهم می‌گه، اوه، خیلی دیر به خودت اومدی و حالا دیگه از قطار جا موندی. اما بخش منطقی‌تر بهم می‌گه، تو خیلی پیشنهادها رو هم رد کردی – فیلم‌های اکشن بزرگی که فیلمنامه‌ی محکمی نداشتن.»

فیلم «فیوریوسا: حماسه مد مکس» قراره از ۲۴ می اکران بشه. با اینکه به نظر می‌رسه همسورث از بازی در نقش ثور در فیلم «عشق و تندر» راضی نبوده، اما بعید نیست که در آینده دوباره شاهد ایفای نقش خدای تندر توسط او باشیم.

ثبت‌دیدگاه