مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
رابین هود با چاشنی تاریکی، به همراه هیو جکمن و جودی کامر

رابین هود با چاشنی تاریکی، به همراه هیو جکمن و جودی کامر

بر اساس گزارش‌های اختصاصی، قراره شاهد زوج هنری هیو جکمن و جودی کومر در فیلم جدیدی به اسم «مرگ رابین هود» (The Death Of Robin Hood) باشیم.

این فیلم که کارگردانی و نویسندگی‌اش رو مایکل سارنوسکی برعهده داره، قراره یکی از عناوین داغ بازار فروش فیلم کن در ماه جاری باشه که توسط WME Independent به فروش گذاشته می‌شه. آرون رایدر هم جزو تیم تهیه‌کنندگان این اثر سینمایی به حساب میاد.

مرگ رابین هود، یه بازآفرینیِ تاریک از داستان کلاسیک رابین هوده. داستان فیلم در زمان خودش روایت می‌شه و شخصیت اصلی رو در جدال با گذشته‌ی پر از جنایت و قتلش نشون می‌ده. رابین هود، یک تک‌افتاده‌ی زخم‌خورده، بعد از اینکه به شدت مجروح می‌شه، سر از خونه‌ی زنی مرموز درمیاره که بهش فرصت رستگاری می‌ده.

تولید این فیلم قراره از فوریه‌ی 2025 شروع بشه. تأمین مالی کامل فیلم برعهده‌ی کمپانی Lyrical Media هست. رایدر و اندرو سوئت از کمپانی Ryder Picture Company به همراه الکساندر بلک از Lyrical Media تهیه‌کنندگان این اثر خواهند بود. جان روزنبرگ و ناتالی سلرز از کمپانی Lyrical Media به همراه راما گوتوموکا، سارنوسکی و جکمن هم به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در این پروژه حضور خواهند داشت.

سارنوسکی درباره‌ی این پروژه گفته: «فرصت بازآفرینی و نوآوری در داستان آشنای رابین هود، فوق‌العاده بوده. پیدا کردن بازیگران عالی برای جان بخشیدن به فیلمنامه، ضروری بود. من از اینکه هیو و جودی این داستان رو به شیوه‌ای قدرتمند و تأثیرگذار به تصویر می‌کشن، هیجان‌زده و مطمئن هستم.»

آرون رایدر و اندرو سوئت از کمپانی RPC هم گفتن: «این داستان رابین هودی که همه می‌شناسیم نیست. در عوض، مایکل چیزی بسیار واقعی‌تر و ملموس‌تر رو خلق کرده. با تشکر از الکساندر بلک و دوستان‌مون در Lyrical Media به همراه راما و مایکل، مطمئنیم دنیا عاشق دیدن هیو و جودی کنار هم در این فیلم حماسی می‌شه.»

الکساندر بلک از کمپانی Lyrical Media هم اضافه کرد: «ما از اینکه بخشی از این پروژه‌ی فوق‌العاده خاص هستیم و با کارگردان بااستعدادی مثل مایکل، بازیگران فوق‌العاده‌ای مثل هیو و جودی و با همکاران همیشگی‌مون، رایدر و سوئت از کمپانی RPC همکاری می‌کنیم، بسیار هیجان‌زده‌ایم.»

هیو جکمن پرطرفدار، به‌زودی در فیلم «ددپول و ولورین» (Deadpool & Wolverine) دیزنی، در کنار رایان رینولدز دیده می‌شه. جودی کومر هم به‌تازگی با نمایش «Prima Facie» اثر سوزی میلر، در برادوی و وست‌اند لندن روی صحنه رفته و امسال در فیلم «موتورسواران» (The Bikeriders) در کنار آستین باتلر دیده می‌شه. اون در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فیلم «۲۸ سال بعد» (28 Years Later) به کارگردانی دنی بویل هست.

ثبت‌دیدگاه