مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
زک اسنایدر برنامه ساخت 4 تا 6 فیلم از مجموعه Rebel Moon را دارد!

زک اسنایدر برنامه ساخت 4 تا 6 فیلم از مجموعه Rebel Moon را دارد!

قسمت دوم “Rebel Moon” با عنوان “Rebel Moon Part Two: The Scargiver” امروز منتشر شد، اما به نظر می‌رسه این تازه اول راهه! زک اسنایدر، کارگردان مطرح این فیلم، برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای گسترش دنیای Rebel Moon داره.

طبق مصاحبه‌ی اخیر اسنایدر با رادیو تایمز، اون قصد داره تا 6 فیلم برای این مجموعه بسازه و حداقل ساخت 4 تا از اون‌ها رو قطعی می‌دونه. اسنایدر با کمی تردید میگه: “فکر می‌کنم چهار تا فیلم منطقی باشه. البته شاید هم بشه گفت شش تا، بستگی داره… سوال اینه که آیا هر بار که یه فیلم می‌سازیم، باید دو تا بسازیم؟”

اسنایدر در ادامه نگرانی‌اش رو در مورد تعداد فیلم‌ها و استقبال مخاطبان بیان می‌کنه: «چند روز پیش داشتیم در موردش حرف می‌زدیم و من می‌گفتم، اگه فقط یه فیلم از Rebel Moon ببینن، مخاطبا ناامید میشن؟ آیا میگن ‘فقط یه فیلمه؟ عالیه!’»

هنوز ساخت قسمت سوم Rebel Moon رسماً توسط نتفلیکس تایید نشده، اما اسنایدر از علاقه‌اش به ساخت یه دنیای گسترده برای Rebel Moon صحبت کرده. این دنیا می‌تونه شامل نسخه‌های بدون درجه‌بندی از دو قسمت اول Rebel Moon و همچنین یه بازی ویدیویی که در حال توسعه‌ست بشه.

طبق خلاصه‌ی رسمی فیلم، “Rebel Moon Part Two: The Scargiver” حماسه‌ی کورا و جنگجوهای باقی‌مونده رو ادامه میده. در حالی که مردم شجاع Veldt برای دفاع از دهکده‌ی صلح‌آمیز و سرزمین جدیدشون که برای فرار از دست نیروی ظالم “مادر جهان” پناه بردن، خودشون رو آماده‌ی فداکاری می‌دونن، جنگجوها هم با گذشته‌ی خودشون روبرو میشن و هر کدوم دلیل مبارزه‌شون رو فاش می‌کنن. با نزدیک شدن نیروی عظیم قلمرو به شورشی در حال شکل‌گیری، پیوندهای ناگسستنی شکل می‌گیره، قهرمان‌ها ظهور می‌کنن و افسانه‌ها ساخته میشن.”

این فیلم پرستاره با بازی سوفیا بوتلا، جایمن هونسو، اِد اسکرین، میشل هویسمان، دونا بائه، ری فیشر، استاز نیر، فری فی، کلئوپاترا کلمن، استوارت مارتین، آلفونسو هررا، کری الویس و آنتونی هاپکینز ساخته شده.

کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه‌ی این اثر هم برعهده‌ی زک اسنایدر، کارگردان مطرح فیلم‌های “مرد پولادین” و “ارتش مردگان” بوده. علاوه بر کارگردانی و نویسندگی، اسنایدر به همراه دبورا اسنایدر، اریک نیومن و وسلی کالر به عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور داره.

با توجه به سابقه‌ی درخشان اسنایدر در ساخت فیلم‌های اکشن و علاقه‌ی شدیدش به گسترش دنیای Rebel Moon، به نظر میرسه طرفداران این ژانر روزهای هیجان‌انگیزی رو در پیش داشته باشن. حالا باید منتظر بمونیم و ببینیم که نتفلیکس با ساخت قسمت‌های بعدی موافقت می‌کنه یا نه.

ثبت‌دیدگاه