مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
سرنوشت مبهم Rebel Moon 3: آیا شاهد ادامه این حماسه فضایی خواهیم بود؟

سرنوشت مبهم Rebel Moon 3: آیا شاهد ادامه این حماسه فضایی خواهیم بود؟

با اینکه نتفلیکس هنوز در مورد آینده این فرنچایز سکوت کرده، اما به نظر میاد امیدهایی برای ساخت قسمت سوم وجود داره.

هنوز معلوم نیست که آیا قسمت سوم Rebel Moon ساخته میشه یا نه. نتفلیکس تا الان چراغ سبز برای ساخت این قسمت رو نداده، با اینکه پایان قسمت دوم یعنی Rebel Moon – Part Two: The Scargiver، به طور واضحی مسیر رو برای ساخت قسمت بعدی هموار کرده.

سوفیا بوتلا، بازیگر نقش اول زن این فیلم، در مصاحبه‌ای با The Direct، درباره پتانسیل ساخت Rebel Moon 3 صحبت کرده.

ایشون گفته که اگه قرار باشه قسمت سوم ساخته بشه، دوباره همکاری با زک اسنایدر، کارگردان فیلم، خیلی خوشحال کننده خواهد بود. بوتلا اشاره کرده که هنوز با اسنایدر در مورد این فیلم صحبت نکرده، اما برای بازی در قسمت بعد کاملا مشتاقه.

ایشون در ادامه گفته: «هنوز نه، اما اگه بخوام بگم، پیدا کردن پرنسس خیلی باحال میشه. چون همونطور که در انتهای فیلم دوم گفتیم، این اتفاق میتونه بیفته و دوباره برگشتن به سر صحنه فیلمبرداری با زک خیلی خوشحال کننده خواهد بود، چون همه ما عاشق این پروژه هستیم.»

دوتا از فیلم‌های Rebel Moon باهم تأیید شدن برای ساخت. اما نتفلیکس احتمالاً قبل از اینکه چراغ سبز برای ساخت قسمت سوم رو بده، به آمار بینندگان قسمت دوم یعنی The Scargiver نگاهی میندازه.

نویسنده‌ی Rebel Moon، کرت جانستاد، گفته که اون و زک اسنایدر دوست دارن 4 تا دنباله دیگه بسازن، که در مجموع میشه 6 تا فیلم.

جانستاد قبل از اکران قسمت دوم با Screen Rant مصاحبه کرده و درمورد برنامه‌ها برای فیلم‌های بعدی Rebel Moon صحبت کرده. ایشون گفته:

«در کل، ما همه چیز رو برای ساخت فیلم‌های خیلی زیاد برنامه‌ریزی کردیم. بیشتر از سه تا، بیشتر از چهار تا. الان به طور رسمی اعلام می‌کنم که ما تا فیلم ششم همه چیز رو مشخص کردیم. حالا اگه به اندازه کافی خوش شانس و موفق باشیم، امیدواریم که بتونیم به تعریف کردن این داستان‌ها ادامه بدیم. نتفلیکس علاقه‌منده و ما منتظریم ببینیم که این فیلم‌های اول چطور پیش میرن… پس وقتی میگم شش تا فیلم، در واقع یه سه‌گانه‌ست که هر کدوم از فیلم‌ها دو قسمت داره.»

بعد از صحبت‌های جانستاد، اسنایدر هم با RadioTimes.com مصاحبه کرد و برنامه‌ی ساخت 6 فیلم رو تأیید کرد. وقتی ازش در مورد تعداد فیلم‌های Rebel Moon پرسیدن، جواب داد:

«فکر می‌کنم چهار فیلم منطقی باشه. چهار یا شش فیلم، بستگی داره… فکر می‌کنم سؤال اینه که آیا هر دفعه که یکی از این فیلم‌ها رو می‌سازیم، دوتا می‌سازیم یا نه.»

اسنایدر با توجه به رابطه‌ی کاری خوبی که با نتفلیکس داره، می‌تونه چراغ سبز برای ساخت Rebel Moon 3 و حتی فیلم‌های بیشتری از این فرنچایز رو بگیره. اما قبل از اون، ایشون الان به عنوان تهیه‌کننده اجرایی با انیمه‌ی Twilight of the Gods برای نتفلیکس درگیره.

ثبت‌دیدگاه