مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

مک‌کانهی و هارلسون دوباره باهم متحد میشن: کمدی جدید یا بازگشت کارآگاه حقیقی؟

مک‌کانهی و هارلسون دوباره باهم متحد میشن: کمدی جدید یا بازگشت کارآگاه حقیقی؟

فصل اول کارآگاه حقیقی رو یادتون هست؟ همون سریالی که بهترین نمایش از رفاقت بین متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون رو نشون داد. از اون موقع تا حالا، طرفدارای سریال و فیلم مدام خواستار دیدن دوباره‌ی این زوج هنری بودن. این دو بازیگر برای بیش از ۲۰ ساله که دوست هستن و تو این مدت تو چندتا فیلم و سریال باهم همبازی شدن.

فصل اول کارآگاه حقیقی با اکرانش، تلویزیون رو متحول کرد و به طور قابل توجهی موفق‌ترین همکاری‌شون تا به امروز بوده. اما سریال جدیدشون پتانسیل موفقیت مشابهی رو داره.

این دو نفر بالاخره تو یه سریال کمدی قراره تو Apple TV+ دوباره باهم متحد بشن و رابطه‌ی منحصر به فردشون تو دنیای واقعی به طور کامل نمایش داده میشه. برعکس کارآگاه حقیقی که حال و هوای جدی و جنایی داشت، هارلسون و مک‌کانهی تو این سریال جدید قراره نقش‌های اغراق‌شده‌ی خودشون رو بازی کنن و رابطه‌ی صمیمی‌شون رو به طنز بکشن.

طبق گزارش Variety، متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون قراره تو یه سریال کمدی نیم ساعته‌ی ۱۰ قسمتی به نویسندگی دیوید وست رید (نویسنده‌ی The Big Door Prize) بازی کنن. بر اساس IMDB، عنوان سریال قراره «برادر ناتنی» باشه و همونطور که گفتیم، دو تا بازیگر نقش نسخه‌هایی اغراق‌شده‌ی خودشون رو بازی می‌کنن. خلاصه داستان سریال اینه: یه داستان عاشقانه‌ی کمدی باورنکردنی در مورد رفاقت عجیب و غریب و زیبای بین متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون.

با توجه به اطلاعاتی که تا الان منتشر شده، این سریال اصلا شبیه کارآگاه حقیقی فصل ۱ نیست. ظاهرا تو سریال جدید، این دو نفر قراره با خانواده‌هاشون تو مزرعه‌ی مک‌کانهی تو تگزاس زندگی مشترک رو تجربه کنن. با نزدیک‌تر شدن زندگی‌شون، رفاقتشون هم به چالش کشیده میشه و تو فضای محدود خونه‌ی مشترک، با هم کلنجار می‌رن.

Apple TV+ تو زمینه‌ی سریال‌های کمدی هم موفق بوده. از جمله‌ی این سریال‌ها میشه به The Big Door Prize اثر دیوید وست رید، Shrinking با بازی هریسون فورد و جیسون سیگل و البته سریال جهانی Ted Lasso اشاره کرد. مسلماً با انتشار جزئیات بیشتر، انتظارات از این کمدی باکلاس هم بالاتر می‌ره.

image 2024 03 17 19 03 13 - مک‌کانهی و هارلسون دوباره باهم متحد میشن: کمدی جدید یا بازگشت کارآگاه حقیقی؟

بعد از موفقیت خیره‌کننده‌ی کارآگاه حقیقی فصل ۱، مدت‌ها بود که همه می‌خواستن بدونن مک‌کانهی و هارلسون برای یه فصل دیگه برمی‌گردن یا نه. این حدس و گمان‌ها با فصل جدید کارآگاه حقیقی به اسم سرزمین شمالی که پر از اشارات به فصل ۱ بود و با تهیه‌کنندگی اجرایی هارلسون و مک‌کانهی، به اوج خودش رسید. اما سریال کمدی جدیدشون زمینه‌ی خیلی بهتری برای بازگشت این دو بازیگر نسبت به یه فصل دیگه از کارآگاه حقیقی فراهم می‌کنه.

به عبارت ساده، تقریباً غیرممکنه که بشه موفقیت کارآگاه حقیقی فصل ۱ رو تکرار کرد. حتی اگه هارلسون و مک‌کانهی دوباره تو نقش‌های Rust Cohle و Marty Hart بازی کنن، پایان‌بندی قطعی و بی‌نظیر فصل ۱ باعث میشه این کار بیشتر شبیه یه حرکت صرفاً تجاری به نظر برسه. این ریسک خیلی بزرگیه و می‌تونه به محبوبیت فصل ۱ آسیب بزنه. سریال جدید Apple TV+ بهشون اجازه می‌ده تا دوباره به رفاقت و هم‌بازی‌شون تو سینما برگردن، اما تو یه فضای کاملاً جدید که هیچ مقایسه‌ای با کارای قبلی‌شون نداره.

ثبت‌دیدگاه