مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

چیزهای عجیب فصل ۵ قراره فوق‌العاده بشه! میلی بابی براون چی میگه؟

چیزهای عجیب فصل ۵ قراره فوق‌العاده بشه! میلی بابی براون چی میگه؟

طرفدارای چیزهای عجیب (Stranger Things) آماده باشین! میلی بابی براون، بازیگر نقش اِلِون (Eleven)، در مصاحبه‌ای جدید، فصل ۵ این سریال رو فوق‌العاده توصیف کرده و گفته که قراره اتفاقات باورنکردنی‌ای بیفته.

خب معلومه که با نزدیک شدن به فصل آخر، هیجان طرفدارا هم بیشتر میشه. فیلمبرداری فصل ۵ همین الان داره انجام میشه و قراره گروه دوستای دوست‌داشتنی ما برای آخرین بار با وِکنا (Vecna) و نقشه‌هاش برای ادغام دنیای وارونه (Upside Down) در شهر هاوکینز ایندیانا، مبارزه کنن. این فصل قراره ۸ قسمت داشته باشه و انتظار میره اواسط سال ۲۰۲۵ منتشر بشه.

میلی بابی براون در مصاحبه با Screen Rant، کمی در مورد اتفاقات فصل ۵ چیزهای عجیب صحبت کرده. درسته که اون زیاد وارد جزئیات نشده، اما حسابی از برادران دافر (Duffer Brothers)، خالقان سریال، تعریف کرده و گفته که اونا یه پایان هیجان‌انگیز برای این مجموعه در نظر گرفتن. خودتون مصاحبه رو بخونین:

“نمیشه زیاد چیزی رو لو داد، اما می‌دونم همه خیلی هیجان‌زده‌ن. به نظرم اگه از فصل‌های قبلی خوشتون اومده، به برادران دافر اعتماد کنید. اونا نابغه هستن و یه پایان بی‌نظیر رقم می‌زنن. از اون چیزی که تا الان خوندم، فصل ۵ فوق‌العاده‌ست و برای اینکه بقیه هم ببینن، خیلی ذوق‌زده‌م.”

image 2024 03 08 18 45 37 1024x512 - چیزهای عجیب فصل ۵ قراره فوق‌العاده بشه! میلی بابی براون چی میگه؟

فصل ۴ چیزهای عجیب با صحنه‌ی طوفانی که نشون‌دهنده‌ی ادغام شدن Hawkins و دنیای وارونه بود، به پایان رسید. آخرین نما هم روی یازده متمرکز شد که نشون میده اون قراره رهبری دوستاش رو برای بستن درگاه بین دو دنیا و نجات شهرشون به عهده بگیره. با اینکه کل داستان غیرقابل پیش‌بینیه، به نظر می‌رسه یه نبرد نهایی بین گروه بچه‌ها و وِکنا اجتناب‌ناپذیره.

از اونجایی که فصل‌ آتی، پایانی بر کل مجموعه هست، مطمئناً قراره شاهد بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اتفاقاتی باشیم که تا به حال در سریال دیدیم. این اتفاقات شامل پاسخ به سوال‌های مهمی در مورد چیزهای عجیب هم میشه، مثل اینکه مکس (Max) از تجربه‌ی نزدیک به مرگش برمی‌گرده یا اینکه کالی (Kali) بعد از حضور کوتاهش در فصل ۲ دوباره ظاهر میشه. با توجه به گستردگی داستان و شخصیت‌ها، هنوز هم چیزهای زیادی هست که سریال باید قبل از پایان بهشون بپردازه.

تمجید میلی بابی براون از فصل‌ نهایی، تأییدی بر اینه که کیفیت این قسمت‌ها هم مثل فصل‌های قبلی چیزهای عجیب عالی خواهد بود. هرچند تموم کردن سریال به شکلی که همه رو راضی کنه، کار سختیه، اما بدون شک توانایی‌های برادران دافر در داستان‌گویی، پایانی مناسب برای این مجموعه رقم خواهد زد. با ادامه‌ی فیلمبرداری، احتمالاً در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد فصل آخر منتشر بشه.

پس طرفدارای چیزهای عجیب، خودتون رو برای فصل ۵ آماده کنین؛ فصلی که به گفته‌ی اِلِون، قراره فوق‌العاده بشه!

ثبت‌دیدگاه