مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
کابوس به تلویزیون برمی‌گرده: سریال Hostel به کارگردانی الی راث در راهه!

کابوس به تلویزیون برمی‌گرده: سریال Hostel به کارگردانی الی راث در راهه!

به نظر می‌رسه کابوس گردشگرای جوون توی فیلم‌های «خوابگاه» (Hostel) به کارگردانی Eli Roth قراره دوباره جون بگیره، اما این‌دفعه روی پرده‌های کوچیک!

پل جياماتی، بازیگر برنده‌ی گلدن‌گلوب و نامزد اسکار، قراره نقش اصلی این سریال رو بازی کنه که بر اساس فرنچایز موفق «Hostel» ساخته میشه. این سریال توسط خود Roth، Chris Briggs و Mike Fleiss، همکارانش در ساخت فیلم‌های سینمایی «Hostel»، و کمپانی Fifth Season در حال توسعه‌ست.

هنوز اطلاعات زیادی از داستان سریال در دست نیست، اما گفته شده که با یک سریال «هیجان‌انگیز درجه یک» طرفیم که «کشتارهای خاص Roth» رو هم چاشنی خودش داره. در واقع، قراره شاهد یه بازسازی مدرن از دنیای وحشتناک «Hostel» باشیم.

یادمون می‌مونه که اولین فیلم «Hostel» در سال ۲۰۰۶ اکران شد و داستان سه تا جهانگرد رو روایت می‌کرد که به دنبال خوش‌گذرونی به اروپای شرقی سفر کرده بودن، اما بی‌خبر از کابوسی بودن که انتظارشون رو می‌کشید. دو فیلم اول این مجموعه توسط Roth نوشته و کارگردانی شد و هر سه فیلم هم با همکاری Roth، Fleiss و Briggs تهیه شدند.

حالا بریم سراغ تیم بازیگری! پل جياماتی که به خاطر بازی درخشانش در سریال «جاماندگان» (The Holdovers) برنده‌ی گلدن‌گلوب و نامزد اسکار شده، قراره نقش اصلی سریال «Hostel» رو برعهده بگیره. ایشون همچنین در فصل دوم سریال ترسناک اسپانیایی «۳۰ سکه» (30 Coins) محصول شبکه‌ی HBO Europe و فصل آخر سریال «میلیاردها» (Billions) شبکه‌ی Showtime هم هنرنمایی کرده.

خود Eli Roth هم حسابی پرکار بوده. اون به تازگی کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی فیلم ترسناک «روز شکرگزاری» (Thanksgiving) رو برعهده داشته. پروژه‌ی بعدی Roth، اقتباس سینمایی از بازی ویدیویی محبوب «سرزمین‌های مرزی» (Borderlands) هست که قراره تابستون امسال توسط Lionsgate اکران بشه.

ثبت‌دیدگاه