مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
گندالف در جستجوی گالوم؟ ایان مک‌کلن در مورد بازگشت به سرزمین میانه صحبت می کند

گندالف در جستجوی گالوم؟ ایان مک‌کلن در مورد بازگشت به سرزمین میانه صحبت می کند

خبر اومده که پیتر جکسون داره برمیگرده به سرزمین میانه و یه فیلم جدید از دنیای ارباب حلقه‌ها به اسم “ارباب حلقه‌ها: شکار گالوم” می‌سازه. این خبر طرفدارای ارباب حلقه‌ها رو حسابی ذوق زده کرده، ولی یه سوال مهم تو ذهن همه مونده: ایان مک‌کلن، همون بازیگری که تو سه‌گانه‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت نقش گندالف رو بازی می‌کرد، دوباره تو این فیلم هم هست؟

مک‌کلن تو یه مصاحبه جدید در مورد بازگشت به نقش گندالف، جادوگرِ خلق شده توسط جی.آر.آر. تالکین، صحبت کرده. این فیلم قراره به کارگردانی اندی سرکیس ساخته بشه و برای اکران تو سال 2026 برنامه‌ریزی شده.

مک‌کلن به روزنامه تایمز لندن گفته که خبرهایی از سرزمین تالکین به گوشش رسیده و به شوخی اضافه کرده که به خاطر نقشی که الان داره بازی می‌کنه، ماه‌هاست که ریشش رو نزده. (اشاره به اینکه گندالف ریش داره)

اما نکته مهم اینه که مک‌کلن با لحنی طنزآمیز در مورد بازگشت به این نقش گفته: «هنوز فیلمنامه‌ای وجود نداره، پیشنهادی نشده و هیچ برنامه‌ای در کار نیست. البته، اگه زنده باشم که عالیه!»

پیتر جکسون، کارگردان ارباب حلقه‌ها، تو یه مصاحبه با Deadline تو اوایل سال جاری، در مورد جذابیت تمرکز روی شخصیت گالوم صحبت کرده بود.

جکسون گفته بود: «شخصیت گالوم/اسمیگل همیشه من رو مجذوب کرده، چون گالوم بدترین وجه از ماهیت انسان رو نشون میده، در حالی که اسمیگل، جنبه دیگه‌ش، میشه گفت که همدردی‌برانگیزه. فکر می‌کنم دلیل ارتباط مخاطبین با این شخصیت، چه خوانندگان رمان و چه تماشاگران فیلم، اینه که هر دوی این جنبه‌ها تا حدودی تو همه ما وجود داره. ما می‌خوایم پیشینه گالوم رو کشف کنیم و به بخش‌هایی از سفرش که تو فیلم‌های قبلی فرصت نشد بهشون بپردازیم، وارد بشیم. هنوز مشخص نیست چه کسانی با گالوم روبرو می‌شن، ولی مطمئن باشید که از نوشته‌های استاد تالکین الهام می‌گیریم.»

هنوز معلوم نیست که مک‌کلن تو این فیلم هست یا نه، ولی صحبت‌های اون و جکسون حسابی طرفدارا رو هیجان‌زده کرده. اینکه تو این فیلم جدید چه بخش‌هایی از داستان گالوم رو می‌بینیم و چه بازیگرانی کنار اندی سرکیس تو نقش گالوم بازی می‌کنن، سوالاتی هستن که باید منتظر بمونیم تا جوابشون رو بفهمیم.

ثبت‌دیدگاه