مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
یک بار دیگه، کریستن استوارت و خون‌آشام‌های جذاب!

یک بار دیگه، کریستن استوارت و خون‌آشام‌های جذاب!

کریستن استوارت قراره دوباره با یه خون‌آشام تو یه فیلم جذاب هم‌بازی بشه، اما این‌دفعه قضیه فرق داره. استوارت قراره تو فیلم هیجان‌انگیز خون‌آشامی به اسم «Flesh of the Gods» با اسکار آیزاک هم‌بازی بشه.

تو این فیلم، آیزاک و استوارت نقش رائول و الکس، یه زوج عاشق‌پیشه رو بازی می‌کنن که تو لس‌آنجلس پر زرق و برق دهه 80 زندگی می‌کنن. هر شب، این زوج از آپارتمان لوکس‌شون تو یه برج شیک پایین میان و وارد دنیای شبانه‌ی الکتریکی شهر میشن.

اما یه شب زندگی‌شون عوض می‌شه. اون‌ها با یه زن مرموز و جذاب به اسم «بی‌نام» و گروه خوش‌گذرون اون برخورد می‌کنن. این آشنایی، رائول و الکس رو وارد دنیایی رویایی و عجیب از خوشگذرونی‌های افراطی، هیجان و خشونت می‌کنه.

نویسنده‌ی این فیلم اندرو کوین واکر، فیلمنامه‌نویس اثر ماندگار «هفت» (Se7en) هستش. داستان فیلم هم بر اساس ایده‌ای از کوزماتوس و واکر نوشته شده. تهیه‌کننده‌های «Flesh of the Gods» هم آدم‌های کاربلدی هستن: آدام مک‌کی و بتسی کخ از کمپانی Hyperobject Industries و جنا کنستانتیناکوس و اسکار آیزاک از کمپانی Mad Gene Media.

فروش داخلی فیلم رو هم CAA و WME به عهده دارن و فروش بین‌المللی اون تو بازار فیلم کن به عهده‌ی XYZ Films خواهد بود. فیلم قراره اواخر امسال جلوی دوربین بره.

استوارت، ستاره‌ی گرگ و میش (Twilight)، که برای فیلم «اسپنسر» (Spencer) نامزد اسکار شد و آخرین فیلمی که ازش دیدیم «عشق دروغ خونریزی» (Love Lies Bleeding) به کارگردانی رز گلس بود که ماه مارس امسال اکران شد.

آیزاک، برنده‌ی گلدن‌گلوب، الان مشغول فیلمبرداری «فرانکنشتاین» به کارگردانی گیرمو دل‌تورو هستش. اون به تازگی تو فیلم‌های «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Across the Spider-Verse)، «شوالیه ماه» (Moon Knight) و «تلماسه» (Dune) هم بازی کرده.

«Flesh of the Gods» سومین همکاری بین کوزماتوس و XYZ Films به حساب میاد. اونا یه پروژه‌ی دیگه به اسم «Nekrokosm» هم در دست ساخت دارن که با همکاری A24 ساخته می‌شه.

آدام مک‌کی، برنده‌ی اسکار، با هیجان گفت: «این کارگردان، این نویسنده، این بازیگران فوق‌العاده، خون‌آشام‌ها، موسیقی پانک ناب دهه 80، استایل و شخصیت بی‌نظیر… این فیلمیه که امروز براتون میاریم. فکر می‌کنیم هم تجاریه و هم فوق‌العاده هنرمندانه‌ست. هدف ما ساخت فیلمیه که تو فرهنگ عامه، مد، موسیقی و سینما نفوذ کنه. می‌تونین بفهمین چقدر هیجان‌زده‌ام؟»

کوزماتوس اضافه کرد: «مثل خود لس‌آنجلس، «Flesh of the Gods» تو مرز بین فانتزی و کابوس قرار داره. هم پیش‌برنده‌ست و هم مسحورکننده. این فیلم شما رو مستقیم به قلب درخشان جهنم می‌بره.»

این فیلم پتانسیل این رو داره که با داستانی مهیج و بازی خیره‌کننده‌ی استوارت و آیزاک، به یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال تبدیل بشه. با کارگردانی کوزماتوس که به خاطر سبک بصری خاصش شناخته میشه و فیلم‌نامه‌ای از واکر که سابقه‌ی درخشانی تو فیلم‌های معمایی داره، میشه انتظار یه تجربه‌ی سینمایی منحصربه‌فرد رو داشت.

ثبت‌دیدگاه