مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

تریلر جدید Dune: Part Two و فروریختن لحظات حماسی و طنازی‌های وسوسه انگیز

تریلر جدید Dune: Part Two و فروریختن لحظات حماسی و طنازی‌های وسوسه انگیز

از آب حیات گرفته تا شخصِ امپراتور، در اینجا قراره از آخرین پیش‌نمایش دنباله‌ی موردانتظار کارگردان دنی ویلنوو صحبت کنیم.

تریلر جدید فیلم Dune: Part Two منتشر شد و سرنخ‌های زیادی در مورد آنچه که باید از قسمت دوم اقتباس دو قسمتی کارگردان دنی ویلنوو انتظار داشته باشیم رو بهمون نشون داد که این اقتباس برگرفته از رمان علمی تخیلی نمادین فرانک هربرت است.

این تریلر همچنین ما رو با چهره‌های جدید فیلم Dune: Part Two آشنا می‌کنه. بالاخره تونستیم یه تصویر واضح از چهره‌ی دختر امپراتور، پرنسس ایرولان با بازی فلورنس پیو رو ببینیم.
اگرچه ایرولان در رمان هربرت یک شخصیت مهم است ولی حضور مبهمی دارد.
هر فصل با نقل قولی از اون شروع می‌شود، اون در واقع تا زمان اوج به عنوان یه شخصیت ظاهر نمی‌شه، به خاطر همین کارگردان دنی ویلنوو و کمپانی تا الان اون رو نشون ندادن.

ایرولان در طول تریلر می‌پرسه: اگه پل اتریدیز هنوز زنده باشه چی؟
هارکونن‌ها برای این سوال پاسخی دارند و اسم اون فید روثاس. این شخصیت در طول تریلر سیاه و سفید ظاهر می‌شه، شاید به این دلیل که ما داریم دید فراجهانی پل رو از رقیبش می‌بینیم. فید روثا یه مبارز ماهره و ما اون رو در حال نبرد با شخص دیگه‌ای در یک نبرد گلادیاتوری می‌بینیم.

فرزندان جوان خاندان هارکونن و آتریدیز، فید روثا و پل در یک رویارویی مقابل همدیگه قرار می‌گیرن و به نظر می‌رسه هر دوی اونا در غروب آفتاب در انتهای تریلر وارد میدون می‌شن.
پل به حریفش میگه: ممکنه چاقوت لب‌پر و خرد و خاکشیر بشه.

تلماسه‌ی 2021 یه داستان عاشقانه‌ی بالقوه رو بین شاهزاده‌ی فضایی پل آتریدیز و چانی، جنگجوی صحرا رو به تصویر کشید و حالا زندایا میگه که قراره با بخش خیلی بزرگ‌تری از عاشقانه‌ی شخصیت‌ها در این دنباله روبرو باشیم و منتظر یک عاشقانه‌ی ناراحت‌کننده باشیم.

زندایا که برای بازی در درام نوجوانانه‌ی Euphoria موردتحسین قرار گرفته گفت که اونا با پذیرش ماهیت ناجور و معذب‌کننده‌یِ شیفتگی نگون‌بختانه‌ی چانی به پل حسابی این فیلم رو جذاب کردن.

ویلنوو گفته: من همیشه به دست‌اندرکارانم می‌گفتم مهم‌ترین چیز همون جرقه‌س، همون رابطه‌ی بین این دو شخصیته. اگه ضبطش نکنیم و اگه روی پرده نداشته باشیمش، یعنی فیلمی در کار نیست.

این هم جدیدترین تریلر فیلم Dune: Part Two 2024 که با زیرنویس فارسی اختصاصی برای شما آماده کردیم.

ثبت‌دیدگاه