مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

تریلر Furiosa از حضور آنیا تیلور-جوی در پیش درآمد Mad Max رونمایی کرد.

تریلر Furiosa از حضور آنیا تیلور-جوی در پیش درآمد Mad Max رونمایی کرد.

آنیا تیلور-جوی، بازیگر سریال The Queen’s Gambit (گامبی وزیر) و فیلم The Menu 2022 (منو) در کنار کریس همسورث در پنجمین فیلم این فرانچایز بازی می‌کنه.

پنجمین فیلم در دنیای پساآخرالزمانی مد مکس تا چه حد خشن و دیوانه واره؟

برادران وارنر با انتشار اولین تریلر از فیلم موردانتظار فیوریوسا به کارگردانی جورج میلر که پیش درآمدی بر فیلم کلاسیک اکشن وِی در سال 2015 هست، به این سوال پاسخ دادن.

استودیو برای اولین بار از ستاره ی خود یعنی آنیا تیلور-جوی در نقش فیوریوسا یعنی جوونی‌های کاراکتر خفنی که توسط شارلیز ترون در جاده‌ی خشم به تصویر کشیده شده بود، رونمایی کرد. کریس همسورث و تام برک در این سواری خشن به اون ملحق می شن که نقش برک رو اول قرار بود یحیی عبدالمتین دوم بازی کنه که به دلیل مشغله‌ی کاری از بازی در این نقش انصراف داد.

طبق توضیحات رسمی داستان فیلم Furiosa: A Mad Max Saga، فیوریوسا از محلی سرسبز در قبیله‌ای به اسم مِنی مادرز (Many Mothers) ربوده می شه و به دست گروه بایکر هولد میفته که توسط وارولد دمنتوس رهبری می شه. اونا سرزمین بیابونی رو پشت سر می‌ذارن و با قلعه‌ای مواجه می‌ش که ریاست اون رو جاودانه جو به عهده داره که کاراکترش رو هیو کیز-برن فقید در فیلم Mad Max: Fury Road 2015 (مکس دیوانه: جاده خشم) بازی کرده بود. و در حالی که دو ظالم برای برتری جستن از همدیگه با یکدیگر درگیر می‌شوند فیوریوسا باید از امتحانات زیادی جون سالم به در ببره و راهی برای برگشتن به خونه پیدا کنه.

داستان فیوریوسا، 45 سال پس از فروپاشی جهان رخ میده و به گفته‌ی آنیا تیلور-جوی، این فیلم داستانی از شجاعت، بقا و امیدِ دست نیافتنیه.

همسورث نقش دمنتوس رو بازی می کنه که خودش اون رو به عنوان شخصی بسیار خشن، دیوانه و بی‌رحم که در سرزمین بیابونی متولد شده، توصیف می‌کنه.

همسورث در ادامه میگه: اون محصول محیط اطرافشه و یه شورمندی و بی‌رحمی در وجودش نهادینه شده. اون در محیطی بزرگ شده که یا می‌کشی یا کشته میشی و به همین خاطر یاد گرفته که با مشت آهنین فرمانروایی کنه. اون یه جذبه‌ای داره و جذبه‌ش از نوع سلطه‌جویانه‌س.

تریلر فیلم Furiosa: A Mad Max Saga رو می‌تونید با زیرنویس فارسی اختصاصی تماشا کنید:

ثبت‌دیدگاه