مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

نگاهی به اولین تریلر از فصل دوم سریال House of the Dragon

نگاهی به اولین تریلر از فصل دوم سریال House of the Dragon

«این نوشته حاوی اسپویل از فصل اول سریال خاندان اژدها است»

تریلر فصل دوم سریال House of the Dragon (خاندان اژدها) وقوع جنگی خونین رو شعله ور کرد: «افراد زیادی خواهند مُرد.»

«هیچ جنگی برای خدایان نفرت انگیزتر از جنگ بین خویشاوندان نیست و هیچ جنگی از جنگ بین اژدهایان خونین‌تر نیست.» و به این شکل پرنسس رینیس تارگرین در اولین تریلر فصل دوم که تابستان سال آینده به شبکه‌ی HBO برمی‌گرده، هشدار می‌ده.

تریلر جدید که پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) هست، طرفداران زیادی رو شگفت‌زده کرده.
شبکه‌ی HBO با تایید کردن بازیگرایی که نقش شخصیت‌های برجسته‌ی کتاب آتش و خون جرج آر آر مارتین رو قراره بازی کنن، افشاگری خودش رو بیش از پیش شدت بخشید.

کلینتون لیبرتی نقش آدام از هال، جیمی کنا نقش سر آلفرد بروم، کایران بیو نقش هیو، تام بنت نقش اولف، وینسنت ریگان نقش سر ریکارد ترون و تام تیلور نقش شخصیت پرهیجانِ لُرد کریِگن استارک را بازی خواهند کرد.

با نیم نگاهی به تریلر ما به عواقب ناامیدکننده‌ی پایان فصل اول می‌رسیم، جایی که شاهد مرگ فرزند رینیرا تارگرین هستیم، لوسریس ولاریون جوان و مهربان که در طی یک درگیری با اژدها در آسمان توسط ایموند تارگرین کُشته می شود.

غم و اندوه در چهره آغشته به خاکستر رینیرا به شدت قابل مشاهده است، زیرا ملکه برحق تخت آهنین با جدیتی تمام به قلعه دراگون استون نگاه می کند.

آلیسنت های‌تاور می‌گوید: “جنگ به پا خواهد شد، افراد زیادی خواهند مُرد و کسی که پیروز میدان می‌شه در نهایت بر تخت پادشاهی می‌شینه.”

فصل دوم سریال خاندان اژدها تابستان 2024 برمی‌گرده و اینطور که به نظر می‌رسه قراره لحظاتی سرشار از هیجان و غافلگیری رو تجربه کنیم.

با هم تریلر فصل دوم سریال House of the Dragon رو با زیرنویس فارسی اختصاصی ببینیم.

ثبت‌دیدگاه