مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

انتقاد تند رابرت دنیرو از دونالد ترامپ در مراسم اهدای جوایز گاتهام

انتقاد تند رابرت دنیرو از دونالد ترامپ در مراسم اهدای جوایز گاتهام

در مراسم اهدای جوایز گاتهام، رابرت دنیرو در حال آماده شدن برای انتقاد از دونالد ترامپ بود، اما وقتی روی صحنه میره متوجه می‌شه که سخنرانیش به دستور اپل، تهیه کننده فیلم، تغییر کرده ولی اون قسمت‌های سانسور شده‌ی سخنرانیش رو از روی گوشی می‌خونه.

دنیرو گفت: ابتدای سخنرانی من ویرایش شده و من خبر نداشتم و می خوام دوباره بخونمش.

وی ادامه داد: تاریخ دیگه تاریخ نیست. حقیقت دیگه حقیقت نیست، حتی حقایق با ضد حقایق جایگزین میشن و بر تئوری‌های توطئه و زشتی تکیه می‌کنن. در فلوریدا به دانش‌آموزهای جوان آموزش داده می‌شه که به برده‌ها مهارت‌هایی رو یاد می‌دادن که به نفع خودشون بوده. صنعت سرگرمی نیز از این بیماری مزمن مصون نیست. جان وین معروف در مورد بومیان آمریکا گفته: من فکر نمی‌کنم ما اشتباهی کردیم که این کشور بزرگ را از اونا گرفتیم. تعداد زیادی از مردم بودند که به زمین جدید نیاز داشتند و سرخپوست‌ها خودخواهانه سعی می‌کردن اون رو برای خودشون نگه دارن.

دنیرو افزود: دروغ به ابزار دیگری در انبار مهمات شارلاتان تبدیل شده. رئیس‌جمهور سابق در طول چهار سال ریاست‌جمهوری خودش بیش از 30 هزار بار به ما دروغ گفته و در کمپین انتقام جویانه‌اش داره به همین سرعت ادامه می‌ده. اما با همه دروغ‌هاش نمی تونه روحش رو پنهان کنه. اون به افراد ضعیف حمله می‌کنه، مواهب طبیعت رو از بین می‌بره و بی‌احترامی می‌کنه.

ثبت‌دیدگاه