مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
فیلم هندی حیوان (Animal 2023) – جمال جمالک جملو

فیلم هندی حیوان (Animal 2023) – جمال جمالک جملو

رانبیر کاپور، نقش یکی از شرورترین قهرمانان تاریخ سینما را در فیلم Animal بازی می کنه.

کاپور در این فیلم پرفروش بالیوودی نقش فرزند خانواده‌ای ثروتمند رو بازی می‌کنه که خشونتش در نتیجه‌ی هوسی به عشق و اعتباره.

کاراکتر فیلم Animal رفته رفته بدتر و دچار دگرگونی منفی می‌شه و در نتیجه‌ی این دگرگونی این شخصیت به یکی از نفرت‌انگیزترین قهرمانان فیلم تبدیل می‌شه.

ویجی با بازی رنبیر کاپور، تک پسر یک خانواده‌ی خیلی ثروتمنده. زیر سایه‌ی پدرش، بالبیر سینگ بزرگ می‌شه که تموم هم و غم زندگیش شرکت فولادشه.

داستان فیلم بین خطوط زمانی مختلف از دوران بچگی ویجی تا سال‌های آخر عمرش روایت می‌شه و بهمون نشون میده که هوس اون برای عشق و اعتبار تا چه اندازه منجر به چرخه‌ای از خون و خون‌ریزی می‌شه. در یک سکانس، ویجی به معنای واقعی کلمه صدها نفر رو به بهونه‌ی محافظت از پدرش به قتل می‌رسونه.

خشونت بی‌هدف و بی‌رویه فقط به منظور پریشان کردن مخاطبه ولی نحوه‌ی اجرای سکانس‌های اکشن فراموش‌شدنی و تقلیدی با کیفیت خیلی پایین از سکانس‌های اکشن به یادماندنی در فیلم‌های پدرخوانده یا صورت زخمیه.

جالبه بدونید که این فیلم جدیداً تو شبکه های اجتماعی به خاطر استفاده از آهنگ “جمال جمالک جملو” حسابی معروف شده و هر پیج و صفحه‌ای رو که باز می‌کنی، می بینی با این آهنگ دارن تولید محتوا می‌کنن.

ثبت‌دیدگاه