مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

انیمه سامورایی چشم آبی (Blue Eye Samurai)

انیمه سامورایی چشم آبی (Blue Eye Samurai)

شخصیت پردازی ۱۰/۱۰
روایت داستانی ۱۰/۱۰
اکشن ۱۰/۱۰


یک انیمه‌ی فوق العاده. سریالی که نتفلیکس هیچ تبلیغ خاصی انجام نداد چون میدونست یک کار با کیفیت نیازی به تبلیغات نداره و خود مردم با تعریف‌هاشون باعث بیشتر دیده شدن سریال میشن، کافیه که اسم این انیمه رو تو شبکه‌های اجتماعی جست و جو کنید. البته این انیمه به خاطر خشونت و خون و خونریزی زیادی که داره، مناسب سن‌های پایین نیست.

داستان انیمه سامورایی چشم آبی یک داستان ساده‌اس. داستان یک انتقامه ولی همین داستان‌های ساده اگر به خوبی روایت بشن، میتونن در حد یک شاهکار محسوب بشن و سامورایی چشم آبی از این قضیه مستثنی نیست.

مبارزات و اکشن و انیمیشن زنده، کاملاً روان پیاده سازی شده و کاملاً با انیمه همخوانی داره. مبارزاتی از نوع مبارزات سامورایی‌ها، سکانس های نبرد حماسی که تو این انیمه وجود داره، همه و همه به طور مداوم هیجان انگیز هستن. میشه گفت حتی بیننده‌هایی که به انیمه علاقه‌ای ندارن، به راحتی غرق تماشای این انیمه میشن.

شاید اپیزودهای این انیمه خیلی ریتم سریعی داشته باشن، ولی این قضیه به هیچ وجه لطمه‌ای به داستان‌سرایی و شخصیت پردازی این انیمه وارد نکرده. انجام چنین کاری به هنر و توانایی زیادی نیاز داره که عوامل انیمه سامورایی چشم آبی، به خوبی تونستن از عهده‌ی انجام این کار بربیان.

در نهایت، اگه دنبال یک انیمه با اکشن عالی، شخصیت پردازی فوق العاده و داستانی گیرا هستند، این انیمه رو از دست ندید.

MV5BNWM0ZGE0NGYtYmIwYi00NzBkLWExZDgtNThjMTUwYzA5ZjdkXkEyXkFqcGdeQXVyMTMzNzIyNDc1. V1 SX500 - انیمه سامورایی چشم آبی (Blue Eye Samurai)
ثبت‌دیدگاه