مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

سریال من یک خبرنگارم (Home Before Dark)

سریال من یک خبرنگارم (Home Before Dark)

سریال Home Before Dark یا خانه پیش از تاریکی یا همون من یک خبرنگارم، یه سریال جذاب تو ژانر درام، معماییه که هر کسی می تونه از دیدنش لذت ببره. این سریال ساخته اپل تی وی پلاس هست که خدایی مثل نتفیلیکس نیست که هر چرت و پرتی بسازه.

تمام کارهایی که اپل تی وی پلاس تا حالا ساخته، همه یه سر و گردن از باقی سریال ها بهتر بودن. همین چند وقت پیش سریال های Silo و Hijack رو بیرون داد که خیلی هم سر و صدا کردن و همه رو به سمت خودشون کشوندن. اگه بخوام چند تا کار دیگه از این سرویس استریم بگم، می تونم به سریال های Servant ، The Morning Show ، Invasion ، Ted Lasso و See اشاره کنم که همه‌شون هم عالی بودن.

برگردیم سر سریال Home Before Dark. داستان سریال در مورد یه خبرنگار جوانه که همراه با خانواده‌اش به شهر کوچک پدری‌اش نقل مکان می کنه، و اونجا با واقعیتی شوکه کننده مواجه می‌شود و سعی می کنه پرده از این واقعیت برداره. البته این خلاصه‌ی بدون اسپویل داستانه و در واقع شما با چندین مسئله تو طول داستان مواجه میشید که دیگه چیزی درباره‌شون نمیگم 😉

درسته، داستان ساده ای داره ولی واسه کسایی که به سریال های معمایی با حل مسائل پلیسی علاقه دارن، می تونه سریال مناسبی باشه. اگه به سبکی که گفتم علاقه دارید، بهتون قول میدم که دو فصل 10 قسمتی سرگرم کننده رو پیش رو دارید. هر قسمت سریال هم حدوداً 45 دقیقه اس که میشه تو دو روز آخر هفته راحت جمعش کرد. ولی اگه به این ژانر علاقه ندارید، ممکنه اواسط سریال واسه‌تون کسل کننده بشه. البته فصل اولش رو مطمئنم کامل می بینید، ولی از اونجایی که داستانش تو همون فصل تموم نمیشه، باید فصل دوم رو استارت بزنید و اینجاس که باید یه کم حوصله به خرج بدید :))

ثبت‌دیدگاه