مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.
مستند نامحدود (Limitless)

مستند نامحدود (Limitless)

کریس همسورث در مستند نامحدود (Limitless) بررسی می کنه که چطوری همه ما می توانیم برای مدت طولانی‌تری، بهتر زندگی کنیم.

کریس همسورث، ستاره جهانی سینما، بینندگان رو به یک سفر شخصی می‌بره و چگونگی مبارزه با پیری و کشف پتانسیل کامل بدن انسان رو بررسی می‌کنه.

مجموعه‌ی شش قسمتی که توسط شرکت برنامه ساز تلویزیونی جین روت و شرکت تولید فیلم آمریکایی پروتوزوآ پیکچرز که توسط دارن آرنوفسکی فیلمساز آمریکایی تاسیس شده و شرکت تولید فیلم تازه تاسیس کریس همسورث و بن گریسون به نام وایلد استیت، تهیه و تولید شده و روی علم پیشرفته در مورد طول عمر انسان متمرکزه.

این مستند تحقیقات علمی و بحث دندان شکنی رو در مورد بدن انسان بازگو می‌کنه و بینش های شگفت انگیزی رو در مورد اینکه چطوری همه ما می می‌تونیم قدرت های فوق العاده بدن خود را برای مبارزه با بیماری، عملکرد بهتر و حتی معکوس کردن روند پیری بازگشایی کنیم رو ارائه میده.

این دانش توسط همسورث مورد آزمایش قرار گرفته که علی‌رغم اینکه در اوج شرایط شکست‌ناپذیر خودش قرار داره، تو یه ماموریت شخصیه تا بتونه سردربیاره چگونه سلامت، قدرت و هوش خودمون رو تو سال‌های آخر زندگی‌مون توسعه بدیم.

اون با گذروندن یه سری آزمایشات قهرمانانه و چالش‌های خارق‌العاده به منظور درک محدودیت‌های بدن انسان، از نزدیک سردرمیاره که چطوری می‌تونیم با کشف راه‌هایی برای بازسازی آسیب، به حداکثر رسوندن قدرت، ایجاد انعطاف‌پذیری، افزایش حافظه و مقابله با مرگ‌ومیر، بهتر زندگی کنیم.

ثبت‌دیدگاه