مرورگر شما به‌روز نیست یا JavaScript در آن غیرفعال است.

لطفا از آخرین نسخه‌ی مرورگر کروم (Chrome) استفاده کنید.

سریال Suits (کت و شلواری‌ها)

سریال Suits (کت و شلواری‌ها)

مخاطب فارسی زبان هیچ وقت اونطور که باید و شاید با سریال‌های حقوقی یا به اصطلاح درام‌های حقوقی ارتباط برقرار نکرده. دلایل این موضوع رو میشه تو چند مورد خلاصه کرد که تفاوت قوانین کشور ما با آمریکا و همچنین شخصیت‌ها و داستان خشکی که اکثر این دست سریال‌ها دارن رو میشه عوامل اصلی این اتفاق دونست.

همین نگاه باعث شده تا سریال‌های حقوقی که بین آمریکایی‌ها از محبوب‌ترین عناوین هستن، بین ایرانی‌ها ناشناخته بمونن. ولی اخبار چند ماه گذشته اینقدر عجیب و شگفت‌آور بود که خیلی‌ها رو متوجه یه عنوان کرد.

داریم در مورد خبر مربوط به صدرنشینی بلامنازع تقریبا دو ماهه‌ی سریال Suits تو چارت نیلسن حرف می‌زنیم که باعث شد دوباره نگاه‌ها به این درام حقوقی جلب بشه.

سریال Suits با شخصیت‌های جذاب خودش از همون زمان پخش نشون داد که حسابش با بقیه‌ی سریال‌های حقوقی جداست. حضور مگان مارکل (Meghan Markle) تو این سریال که البته بعدها با عضویت تو خانواده‌ی سلطنتی از این سریال خارج شد، از جمله عوامل دیگه‌ی جذابیت این سریاله.

شاید جالب باشه بدونید که این سریال با وجود این که برای چند سال پیشه، زیرنویس باکیفیتی هم داره و همین حالا می‌تونید از بامابین دانلود کنید. (دانلود سریال Suits)

خلاصه‌ی داستان رو هم این پایین می‌نویسیم، ولی فقط به خلاصه اکتفا نکنید و همین حالا چند قسمت اولش رو ببیند.

داستان این سریال درباره یک وکیل جوان به نام مایک راس (با بازی پاتریک جی آدامز) است که به عنوان کارمند در یک شرکت حقوقی بزرگ شروع به کار می‌کند. اما مشکل اینجاست که مایک هیچ دانشگاهی را تمام نکرده و همچنین هرگز به دانشگاه حقوق نرفته. این موضوع باعث می‌شود که او با چالش‌های بسیاری روبرو شود و در طول سریال باید با مسائل حقوقی پیچیده و رقابت‌های داخل شرکت مبارزه کند.

ثبت‌دیدگاه